Help:Colors: Difference between revisions
no edit summary
*>Adam mNo edit summary |
*>Adam No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
| <div style="background-color: #{{WKColor4}}; color: #{{WKColor4}};"> {{WKColor4}} </div> | | <div style="background-color: #{{WKColor4}}; color: #{{WKColor4}};"> {{WKColor4}} </div> | ||
| Light blue | | Light blue | ||
|- | |||
| <nowiki>#</nowiki>[[Template:WKColor4.5|<nowiki>{{WKColor4.5}}</nowiki>]] | |||
| <div style="background-color: #{{WKColor4.5}}; color: #{{WKColor4.5}};"> {{WKColor4.5}} </div> | |||
| Mid-blue | |||
|- | |- | ||
| <nowiki>#</nowiki>[[Template:WKColor5|<nowiki>{{WKColor5}}</nowiki>]] | | <nowiki>#</nowiki>[[Template:WKColor5|<nowiki>{{WKColor5}}</nowiki>]] |