Automoderated users, autopatrol
148,677
edits
m (→Filmography) |
m (→Filmography) |
||
Line 353: | Line 353: | ||
|Tertiary character | |Tertiary character | ||
|''"What was that?!"'' | |''"What was that?!"'' | ||
| | |||
|- | |||
|[[A Chow Challenge]] | |||
|<center>[[File:E86 Tuggle.png|100px]]</center> | |||
|Tertiary character | |||
|''"Stir fry? Kawasaki's done!"'' | |||
| | | | ||
|- | |- |